MİSYONUMUZ
  • ‘Tam müşteri memnuniyetini sağlayarak;sadık müşteri oluşturmak.
  • Karlılığı artırmak suretiyle;kaliteli hizmet vermek için kaynak sağlamak.
  • Bilgi ve beceri seviyesi yüksek;teknolojik imkanlarla donatılmış;şirket menfaatlerini koruyan personel yetiştirmek
VİZYONUMUZ
  • Kaliteli ve farklı hizmet anlayışı ile bütünleşen;bölgesinde bağlı bulunduğu markanın pazarpayını artıran önder ve örnek kuruluş olmak
KALİTE POLİTİKAMIZ
  • Müşterilerimizin tam anlamıyla memnun olmasına önem veren bir kurum kültürü yerleştirmek ve sürekli kılmak.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek;taleplerine uygun ürün ve hizmeti sunmak ve bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.
  • Ekip çalışması anlayışını firmamızın temel unsurlarından görmek ve hizmetimizi sürekli geliştirmek.
  • Kaliteli hizmet anlayışımızın;müşteri beklentilerinin ötesinde;sürekli kendini yenilemesini sağlayarak,sistemimizingelişmesi için eğitim;bilgi ve teknoloji kaynaklarını verimli kullanmak.
  • Müşterimizin;firmamızın ve markamızın değerlerinin korunması ve gizliliği ilkesi;içerisinde hareket etmek.
  • Kalite yönetim Sistemi şartlarına uymak ve sistemi sürekli iyileştirmek

1959 yılında Kayseri de hayata merhaba diyen Metin Köseoğlu, ilköğrenimini Namık Kemal İlkokulu’nda, ortaokulu Nazmi Toker Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini ise Kayseri Lisesi’de tamamladı. Uludağ Üniversitesi’nde iktisat fakültesini bitirdi.

Çocuk yaşlarda eğitim ve öğretimin tatil olduğu yaz dönemlerinde Kayseri esnaf çevresinin adeti olduğu üzere ticaretin üniversitesi sayılan ‘’Kağnı Pazarında’’ babası Hilmi Köseoğlu ve dayısı Hacı Mehmet Köseoğlu tarafından kendisine öğretilen tüccarlığın ve ticaretin temel taşları dürüstlük, çalışkanlık üstün ticari ahlak disiplin ve sorumluluk bilincini ticari kariyerinde kendisine rehber edindi kız ve erkek babası olan Metin Köseoğlu 1972 yılında bakliyat üzerine ticaret hane sahibi olarak 1990 yılına kadar faaliyette bulundu. 1990 yılında Kayseri ve çevresine satış servis yedek parça alanında hizmet etmek üzere Ford bayiliğini kurarak yapılanması ile ticari kariyerine bir başarı daha ekledi bu şekilde Ford markasının Kayseri ve çevresinde en iyi şekilde temsil edilmesini sağladı.

2013 yılında Kamyon bölümümüzü yeni tesisine taşıyarak Kayserimize yakışır güzel bir tesis sunmanın gururunu da yaşadık. Ford Trucks Metinler olarak müşteri memnuniyeti odaklı üstün kalite anlayışı ile satış, servis, yedek parça ve ikinci el bölümlerini tek çatı altında topladık. Kayseri halkı ve binlerce müşterimizin bizim samimiyetimizi, dürüstlüğümüzü ve üstün iş ahlakımızı dolayısıyla Metinler A.Ş. ni ve çalışanlarını sevdiğine inancımız tamdır.”

Kayseri’yi sevdiğini her fırsatta dile getiren Metin Köseoğlu bir çok sosyal sorumluluk projesine de katkılarda bulunuyor. Köseoğlu, “Çalışanlarımız ve yöneticilerimiz; hepimiz eğitim gönüllüsü olarak, kendimizi yetiştirip, geliştirmeye çalışıyoruz.” ifadeleriyle eğitime verdiği önemi bir kez daha vurguluyor.

Daha fazlası için www.metinkoseoglu.com.tr